Ova edukacija namenjena je zainteresovanim savetnicima i psihoterapeutima koji su završili edukaciju iz nekog  od priznatih psihoterapijskih pravaca i žele da se upoznaju sa teorijom, metodama i tehnikama OLI integrativne, psihodinamske psihoterapije.

Cilj edukacije je da psihoterapeutima i savetnicima drugih pravaca omogući profesionalno usavršavanje iz OLI metoda i da obogate svoj rad psihodinamskim, integrativnim pristupom.

Autor i realizator ove edukacije je Nebojša Jovanović, psiholog, psihoterapeut, osnivač OLI metoda i OLI centra.
Više o autoru možete pročitati OVDE.

 Preporučujemo da pročitate osnove OLI metoda OVDE.

Sertifikacija:

Polaznici koji završe edukaciju stiču uslov za sertifikat OLI integrativnog, psihodinamskog savetnika ili psihoterapeuta
(zavisno od nivoa prethodne edukacije koji su završili i stečenog obrazovanja) od OLI Centra,
kao i mogućnost akreditovanja u 
UPSKS-u (Udruženje za psihoterapiju, savetovanje i koučing Srbije).

Kako biste stekli bolji uvid u sadržaj edukacije, možete besplatno preuzeti priručnik za prvi modul
Osnove psihodinamike – uvod  za razumevanje teorijske i metodološke podloge OLI metoda.

U priručniku se nalazi i plan i program edukacije tako da možete pogledati i sadržaj preostalih modula.

Takođe, na raspolaganju su i izvodi iz knjige „Sposobnost za ljubav i rad“
gde se bliže možete upoznati sa bazičnim emocionalnim kompetencijama.
Možete ih preuzeti OVDE. 

Da biste bolje upoznali program i autora i dodatne pojedinosti o edukaciji, načinu rada i ishodima,
 preporučujemo da pogledate video koji je ispod.

Dostupan je i snimak info predavanja koji smo održali 2021. godine, koji možete pogledati OVDE.

 INFORMACIJE O EDUKACIJI

Edukacija traje osam meseci i odvija se u osam dvodnevnih modula – jedan modul mesečno (jedan vikend).

Između modula, edukanti će raditi u manjim „master-mind“ grupama (jedan sat nedeljno) na kojima će prorađivati i vežbati naučeno.

Za rad između modula edukanti dobijaju uputstva, kao i Logove koje popunjavaju nakon svakog modula.

  • 1. modul: 5/6 novembar
  • 2. modul: 3/4 decembar
  • 3. modul: 4/5 februar
  • 4. modul: 4/5 mart
  • 5. modul: 1/2 april
  • 6. modul: 6/7 maj
  • 7. modul: 3/4 jun
  • 8. modul: 1/2 jul

Svaki modul se realizuje od 10:00-16:00h (subota i nedelja).

Cena edukacije je 13.000 RSD po modulu. 

Plaćanje se vrši u osam mesečnih rata, a svaka rata iznosi 13.000 RSD.

Rezervacija mesta se vrši uplatom I rate u iznosu od 13.000 RSD (prilikom upisa). 

Preostalih sedam rata se plaća sledećom dinamikom: 
II rata – do 20.11.2022.
III rata – do 20.12.2022.
IV rata – do 20.1.2023.
V rata – do 20.2.2023.
VI rata – do 20.3.2023.
VII rata – do 20.4.2023.
VIII rata – do 20.5.2023.

Edukacija se realizuje online, putem Zoom platforme.

UPIS NA EDUKACIJU

Na edukaciju se upisujete popunjavanjem formulara koji se nalazi ispod.

Nakon popunjene prijavne forme, bićete kontaktirani radi potvrde prijave. Tada ćete dobiti i uputstva za sve dalje korake.

 

Dobro došli!

0