Plaćanje se vrši u osam mesečnih rata, a svaka rata iznosi 13.000 RSD.
Rezervacija mesta se vrši uplatom I rate u iznosu od 13.000 RSD (prilikom upisa).
Preostalih sedam rata se plaća sledećom dinamikom:
II rata – do 20.11.2022.
III rata – do 20.12.2022.
IV rata – do 20.1.2023.
V rata – do 20.2.2023.
VI rata – do 20.3.2023.
VII rata – do 20.4.2023.
VIII rata – do 20.5.2023.